wtorek, 5 czerwca 2012

Crosstown Craze Senior Party - bawimy się całą noc

W sobotę, dzień po graduation, odbywała się impreza dla wszystkich seniors z obu szkół w Kalispell - Glacier HS i Flatehad HS (do którego uczęszczałam). Całe wydarzenie miało miejsce w miejskim centrum sportów "Summit" z basenem, boiskami, ściankami wspinaczkowymi, kortami tenisowymi itp. oraz było zorganizowane przez rodziców. 

Z początku sceptycznie podchodziłam do całego zamieszania wokół senior party (i nawet nie zamierzałam iść), ale gdy tylko dowiedziałam się co jest planowane, szybko pobiegłam i kupiłam swój bilet. Impreza trwała od 21 do 5 rano. Ja na miejscu spotkałam się z Federicą i Barą, by razem spędzić senior party.Czekało na nas mnóstwo atrakcji począwszy od laser tag (które opisywałam jakiś czas temu), samochodzików nascar, zapasów sumo w śmiesznych nadmuchanych kostiumach, casino, wiele gier, pyszne jedzenie po losowanie nagród. Można było wygrać ipoda, iphona, komputer, 1500$ w gotówce a nawet samochód. Niestety ja nie miałam szczęścia i wygrałam ... japonki ! Dobre chociaż to ! ;)) Pierwszy raz w życiu grałam w pokera w naszym kasynie i wygrałam dwa razy tyle kuponów do losowania z iloma przyszłam. Byłam z siebie dumna. Podwojona liczba bilecików nie pomogła mi wygrać niczego lepszego, ale mówi się trudno...

Jako jedna z nielicznych odważnych wspięłam się na ściankę wspinaczkową. Było super !!!


Laser Tag

Nascars

Bara

Ja w wielkim kostiumie

Dzielnie walczyłam, niestety przegrałam :(
Spędziłam cudownie całą noc. Było naprawdę niesamowicie ! Po senior party spędziłam noc u koleżanki - Devinne. Po całej zabawie byłyśmy tak zmęczone, że spałyśmy do 13. Mimo wszystko było warto !!

Zostały mi 4 dni w Kalispell. Jestem strasznie zabiegana, ale postaram się napisać jeszcze ostatni raz przed wyjazdem. Jeśli nie uda mi się to do zobaczenia w Polsce !
Do usłyszenia !

2 komentarze:

  1. aaaaaa super wyglądalaś !

    OdpowiedzUsuń
  2. napisz jeszcze jak już wrócisz ;]

    OdpowiedzUsuń