poniedziałek, 21 maja 2012

Sztuka teatralna, a w międzyczasie ... :)

Jak pisałam już wcześniej przez ostatni tydzień pochłonęły mnie próby i występy do sztuki teatralnej, w której miałam szansę uczestniczyć. Same występy opiszę w następnej notce, gdy będę miała zdjęcia. Postanowiłam zebrać wydarzenia z mojego amerykanskiego życia z ostatniego czasu, ale nie sztukę.

Jako klasa Acting 2 byliśmy odpowiedzialni nie tylko za występowanie, ale również za zbudowanie sceny, zawieszenie świateł, pomalowanie platform, wybranie muzyki, kostiumów itp.  Pracy było dużo, ale daliśmy sobie ze wszystkim radę.Ja oprócz malowania i pomagania z zawieszaniem świateł byłam w grupie odpowiedzialnej za muzykę. Wybraliśmy mnóstwo piosenek, które leciały pomiędzy scenami. Przed dwoma scenami, w których uczestniczyłam leciał Coldplay. "Reign of love" przed moim monologiem oraz "Viva la vida" przed sceną z Juliusz Cezara. Za każdym razem gdy słyszałam te piosenki, czułam się prawdziwą częścią tego wydarzenia :)

Próby mieliśmy w zasadzie prawie codziennie po szkole. W czwartek nadszedł czas na występy, ale o tym już wkrótce (nadal czekam na zdjęcia).

W międzyczasie miałam okazję iść na koncert orkiestry mojej h.siostry Elizy. Było naprawdę super :) Mimo że trwał prawie 2 godziny, to bylo warto się wybrać. Poza tym w zeszłą sobotę spędziłam pół dnia z moją bardzo dobrą koleżanką ze szkoły - Yadi. Byłyśmy w naszej galerii, potem kupiłyśmy sobie chyba największe lody jakie w życiu jadłam. Na koniec wybrałyśmy się do kina na film "Avengers". Było cuuudownie !

Wczoraj miałam spotkanie z koordynatorką i zdałam sobie sprawę że wyjeżdżam za mniej niż 3 tygodnie. Aż nie chce mi się wierzyć.... Na spotkaniu rozmawialiśmy o powrocie, co zabrać, formalności itp. Ponadto mielismy grilla i jedliśmy pyszną tartę :) Było nawet miło. Szkoda tylko że to już prawie koniec mojej przygody. Mam jeszcze 3 tygodnie i na pewno je wykorzystam ! 
Trzymajcie się !

1 komentarz: